banshee;


       Banshee to postać zwiastująca śmierć kogoś z rodziny, przyjaciół i nieznanych osób w obrębie trzystu kilometrów. Są one zazwyczaj ubrane w białe suknie i mają najczęściej długie blond włosy, czym zostały przezwane: Kobiety w bieli. Swoim głosem posługują się by zabić kogoś lub ogłuszyć na dłuższy czas. Głos jest uroczy i niepokojący, brzmi niczym tysiące dzwoneczków grających w tym samym czasie. Banshee jest opisywana jako piękna/szkaradna kobieta, która miała styczność z "Mrocznym Kosiarzem", którym okazuje się być zwyczajna śmierć. Nie ma żadnych potwierdzeń co do wyglądu kobiet, gdyż nikt nie przeżył bliższego spotkania z tymi postaciami. Zanim ktoś zginie, w głowie Banshee ukazuje się wizja, opowiadająca o tym jak ktoś ginie lub jak do tego doszło. Czuje ból i słyszy myśli swoich potencjalnych ofiar. Wizje wyznaczają się: zamglonym wzrokiem; zaczerwienieniem skóry w okolicy łokcia; słowem "verurteilt" który pada z ust Banshee. Po czyjejś śmierci na ręce postaci ukazuje się imię i nazwisko, osoby która umiera lub ma zginąć w najbliższym czasie. Gen verurteilt aktywuje się tylko wtedy, gdy postać zabije kogokolwiek. 

Proszę nie kopiować treści, gdyż została ona wymyślona i napisana przez mnie. To ja wymyśliłam po szczególne cechy Banshee i mają ona pozostać tylko na moim blogu. 

       Gen Verurteilt, a dokładniej "Zur Verdammnis Verurteilt" po niemiecku, znaczy "Skazany na potępienie" po polsku. Osoba która ma w sobie gen verurteilt i go aktywuje, jest najczęściej skazana na potępienie. Ma wizje kiedy ktoś ginie lub ma zginąć, czuje ich ból i słyszy ich myśli. Przemiana jest bolesna i wyczerpująca dla niedoświadczonych Banshee. Na początku przemiany oczy zmieniają kolor na czarny, a włosy jaśnieją do stanu białego śniegu. Jednak z czasem i doświadczeniem wracają do swojego prawidłowego koloru.